Header Ads

Seldi ♥ Sinanin dhe Sinani ♥ Seldin


Shprehja eshte "Kerko femren" po ne kete rast le te themi "Kerko Sinanin". Shoqja Domenika e BigBrother i eshte drejtuar shtypit dhe ka vjelle te gjitha sekretet mbi lidhjen e Seldit dhe Sinanit. Ajo biles i ka dhene dhe foto intime gazetes "Panorama" e cila ka publikuar intervisten,per te provuar vertetesine e fotove te saj. Po sic mund ta shikoni dhe nga fotoja qe po ju sjellim...Seldi nuk po ben gje, eshte Sinanin ai qe e ka ngacmuar seksualisht hahahhaaha. Amon sinqerisht kush do me ja dit, po e cuditshme pse kjo uli veten (hhhaha uli veten hahahha) dhe u be pjese e ketij skandali, kur vete ne interviste tregon se Seldi i ka treguar qe ai ♥ Sinanin. Tani shih kur me dal Seldi me foto te Domenikes lol.

18 comments:

 1. na shkrive buahahahah lol lol lol lol lol

  ReplyDelete
 2. po kto jom trrillime mi. me llafet e domenikes merreni ju. lejeni seldin rehat

  ReplyDelete
 3. This comment has been removed by a blog administrator.

  ReplyDelete
 4. sa kot mi na dolen te gjithe gay .........

  ReplyDelete
 5. ppppffffff seldi eshte gjith ai cun....pse duhet te beje budalliqe te tilla??..shkurt muhabeti kane luajtur mendesh keta te dy...

  ReplyDelete
 6. o pallla po ky eshte i punum me fotoshop mer sa bageti e trashe jeni pffffffffffff

  ReplyDelete
 7. ca photoshopi thu me o ku e di ndoshta eshte e vertet apo i ke nejt nga mrapa sinanit dhe seldit ti ik me ooooooooooo .........

  ReplyDelete
 8. This comment has been removed by a blog administrator.

  ReplyDelete
 9. Hhahahaahh
  Sa mu be qejfi qe doli me ne fund qe seldi e ka ngrene nga prapa,
  a se harrova dikush me ka thene qe ka pare ne momente intime deldin edhe me Ardit Gjebrene
  Jo per gje po Seldi e mendon mire kujt ja shet prapanicen.hahahahhaahhaahhaah
  Sinqerisht qe edhe si femer ai eshte shume acarues. hajde Seldi hajde, mos e vrit mendjen se cudia me e madhe tre dite zgjat, hahahahahahahahahhahaha

  ReplyDelete
 10. o seldo te qifsha rropt dhe fisin qe ke, edhe sinanit bashke me ty, pederaste ordinere

  ReplyDelete
 11. kam pershtypjen qe te gjitha jane te sajuara,dikujt i intereson te rrezoje imazhin e seldit dhe sinanit.

  ReplyDelete
 12. mahhhh...po pse duhet te na nteresojn punet e te tjereve,,,,,jemi ne 2010 dhe cdokush mund ta jetoje jeten ashu sic deshiron....meruni me problemet tuaja qe jan me te rendesishme sesa preferencat seksuale te seldit apo te sinanit....

  ReplyDelete
 13. Ka pas te drejt JETMIRI #1 qe ka thene, "Ajo lezbikja dhe ai PEDERASTI" :)

  Go JETMIR #1

  ReplyDelete
 14. epo.....te githe e thonin

  ReplyDelete
 15. me gje te shpifr se sinani s'kam pa... te ishte Gjebrea edhe mund te rrehesha...por i cun si seldi edhe gay qofte me nje katunar si siani...ehste kulmi!!! Dhe vetem per kete arsye s'e besoj...BB s'e kam ndjekur hic, as ua kam studiuar sjelljet por thjesht me duket absurde ideja me u lidh me SINAN HOXHEN!!! TMERRRR!!!

  ReplyDelete
 16. ajo domenika putan e madhe sban njeriu ashtu per 17me 18 cm muskul atje ne bb u kput tu ja kuptu hallin klodit po tash qa don

  ReplyDelete
 17. This comment has been removed by a blog administrator.

  ReplyDelete
 18. sinani dhe Seldi pederat e nanes jav qifsha
  marre breeeeeeeee at nane ha
  ani kush karin mi ngu keto pedera as ne TV si kisha qit kta mutaaaaaa

  ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.