Header Ads

Genta Ismajli - Shkune tune

OZM! Kjo video eshte shume shume hot.Me ne fund GENTAAAAAAA! Hallall videoja! me pelqen gjithçka ne te sidomos e veshur me te bardha-super hot! Kengen nuk e kam dhe aq qejf perveçse ritmit beep-beep :) gjithsesi mendoj qe do behet hit fale videos dhe riperseritjes ne ekrane.Shume cool! Une e ♥

3 comments:

 1. Gallate hahahaha.Adelina Ismaili ua ndalon me gjyq galeiashqiptare.net keqperdorimin e fotove te saj te licencuara,ata vjedhin votat e sondazhit ku fiton Adelina,reagojne fansat,pason shkrimi
  http://vipat.info/stafi-i-adelines-kercenon-median-e-lire-ne-nuk-kercenojme-ne-shkaterrojme/comment-page-1/
  dheee...3 muaj me pare ishte kercenuar PR e Adelines qe ky shkrim do te dilte.:)) Elbino,plzzz hap nje kurs gazetarie,na neveriten dhe alfabetin hihihii

  ReplyDelete
 2. Më vjen keq por kur po e shikoj klipin e gentës po më duket si parodi e Lady Gaga me klipin Telephone dhe Alejandro. mê vjen keq por deri tani Genta ka qenê në kufi me moralin por tani më e ka tejkaluar dhe ka kaluar në striptizere amatore porno.

  Nuk ka asnjë vlerë tjetêr pêrveq agresivitetit dhe seksit qê e ofron një prostitute në vitrinat e Brukselit Rue Aschot për 50 Euro 24/7.
  Ymeri

  ReplyDelete
 3. pikerisht,eshte tamam parodi e Telephone edhe Alejandro.Genten e dua shume po disa here si ne kete rast e prish fare punen.edhe ska rendesi a eshte shume hot a ku ta di une.hot quhet kur eshte origjinale dhe jo e kopjuar sepse duket 100% qe eshte e kopjuar se nuk i kane lindur rastesisht rregjizoreve te Lady Gages edhe Gentes te njejtat ide per nje klip.

  ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.