Header Ads

Krenar Çoçaj rreh Ledri Vulen me pistolete ne dore.


Nisi si thashethem,por stacioni KTV ne Kosove ka konfirmuar se Krenar Çoçaj ish i fejuari i Dafina Zeqirit dhe i dashuri i saj Ledri Vula jane zene ne Prishtine dhe si pasoje Ledri ka perfunduar ne spital me disa demtime te lehta kurse per Krenarin se shpejti do te leshohet nje urdher arresti. Ngjarja eshte konfirmuar dhe nga familjaret e Ledrit te cilet kane treguar se ai eshte sulmuar nga dy persona tek lagja "Qafa", duke i shkaktuar demtime ne trup dhe se per keta persona po raportohet ne organet kompetente per ti ndjekur dhe denuar ligjerisht. Nje version tjeter tregon se Ledri ka qene ne makine me Getoarin dhe papritur nje makine para dhe nje mbrapa i kane bllokuar rrugen.Krenari ka dale nga makina me pistolete ne dore dhe se bashku me shoket e tij kane sulmuar Ledrin.Ajo çka e ben me interesante ngjarjen eshte fakti qe me Ledrin ka qene dhe Getoari i cili drejton "BabaRecords" ku ben pjese dhe Skillz e Ledrit, por mesa duket as ai nuk ka mundur te parandaloj dot sulmin e Krenarit me te cilin mesa mbaj mend une kane dhe shoqeri? Nderkohe asnje prej personave ne kete ngjarje nuk eshte prononcuar per shtyp apo te kete komentuar ne statuset e tyre sociale. Nuk dihet sesi ka nisur sherri e sesi ka perfunduar ne banalizim,por flitet qe ka te bej me puthjen e Ledrit dhe Dafines ne VideoFest qe fale perseritjeve te lajmit vazhdimisht tani e tutje ne media, Krenarit do ti duhet ta shikoj edhe me shpesh. Si perfundim çfare u fitua? Aman se eshte banalizuar Estrada fare, çfare jane keto kalamanlleqe si me qene dy vjeç!!! Nuk ka lezet! Perndryshe shko behuni boksiera aty e plasni trute!


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.