Header Ads

Bleona Qereti ne kopertinen e "Klan" mjaauuuuu


Ajajajajajajajaja! Bleona duket hot hot hot ne kopertinen e re te revistes "Klan".Kukuuuu shume po me pelqen!

3 comments:

  1. PER STRIPTIZ POOOOOOO PER RRENA E PARA E PERFALLSIFIKIME NE VIK PEDIA DATELINDJA NGA 1979 E BERE 1985 E CFAREMUND TE PRESESH NGA NJE FEMER E TILLE PA KARAKTER....PUUUUUUUUUUUUPUUUUUUUPPPUUU

    ReplyDelete
  2. BRAVOOOOO I QOFTE MANIPULON SHTYPIN DHE GAZETARET TANE PROFESIONALE MADONA SHKIPETARE ME KET 3MILIONSHIN EFUNDIT ME KA DHI GAZIT BLEONA SI BLEONA......

    ReplyDelete
  3. IDIOTE COMPLET SHIKONI SI E KA QIT DUCIN TAMAM PORNO PA PARE....

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.