Header Ads

Emina,Tika,Rita,Angela...cfare ben ne Majami kete fundjave!

Kater prej femrave shqipetare me te bukura ne Amerike kete fundjave kishin per destinacion Majamin ku punuan,sfiluan,kenduan dhe festuan! Tika sfiloi per M.B Miami Fashion Week, Angela prezantoi koleksionin e saj te plazhit ne kete event,Rita ishte e ftuar ne radiostacionin Y100, ndersa Emina festoi ditelindjen e te dashurit te saj.Me poshte keni nje permbledhje te fotove...a nuk do donit te ishit dhe ju atje? 


 
 No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.