Header Ads

G4SHI deshiron te bashkepunoj me Aurela GacenG4SHI qe momentalisht po realizon nje video te re pasi ka vendosur qe te promovoje me video te gjitha kenget e albumit, ka treguar se nese do ti jepej rasti te bashkepunonte me nje artiste shqiptare do te perzgjidhte Aurela Gacen. Le te shpresojme qe Aurela e lexon kete lajm dhe perse jo! Te realizonin dicka se bashku pasi do ishte cool! Kengetarja jeton midis Nju Jorkut dhe Tiranes ndaj nje bashkepunim i tille duket mese i mundshem. Nderkohe ne videon e re G4SHI rrepon perpara nje murali ku shpaloset flamuri shqipetar sic mund ta shikoni dhe ne videon e meposhtme.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.