Header Ads

Na ndiqni sot ne Prive - Klan Kosova ora 19:00

Letra e Skivit per fansat,ku publikoi ndarjen e Skillz.


Sot jemi te ftuar ne programin "Prive" te Klan Kosova Tv ku na pyeten se cmendojme rreth ndarjes se Skillz dhe te ardhmes se tyre.Na ndiqni te mesoni se cfare thame. Normalisht do ju tregonim dicka me perpara,por as ne nuk e mbajme mend.Brrak brrak hahahhahahahaha

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.