Header Ads

Vesa Luma ♥ Big Basta


Ju keni degjuar per lidhjen e Vesa Lumes me Big Basta, por per here te pare ne Albaniac, ju konfirmojme 100% kete lajm. Ne pyetem Vesen e cila na konfirmoi se tashme ata kane mese nje vit se bashku dhe jane shume te dashuruar, por kane dashur ti qendrojne larg vemendjes se publikut ndaj dhe e kane mbajtur te fshehte. Kjo gje justifikon dhe levizjet e shpeshta te Veses drejt Tiranes si dhe dy bashkepunimet me rreperin e njohur. Nderkohe persa i perket atyre lajmeve se kengetarja eshte shtatezane ajo pergjigjet "Obobobooo sa jam dobesuar kete vit s'ka shanc me qene shtatezane!" Per ata qe nuk e kuptuan JO NUK ESHTE! Hahahahaha! Hajde urime ciftit, po e ngreme dhe ne nje dolli per juve! Sic thone ato te "Absolutely Fabulous" - Gjej cdo arsye per te festuar! - edhe neve...me fund!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.