Header Ads

Adelina Tahiri dhe Elgit Doda - Kujtim -Shiko Videon

Kjo eshte videokenga e re e Adelina Tahirit e cila titullohet "Kujtim". Kengetarja rreth dy jave me pare publikoi dhe nje videoklip tjeter,gje qe po na ben te mendojme se ndoshta do ishte me mire nje e sakte sesa 101 e asnje tamam.Jane bere videot si foto Facebook_u lol.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.