Header Ads

Ardian Bujupi eshte i merzitshem - Interviste
Gjate nje interviste per programin "Top Shqip" ne Top Kosova Radio, kengetari Ardian Bujupi ka provuar se ndoshta nuk eshte aq cool sa duket. Pergjigjet e tij kundrejt disa pyetjeve me humor kane qene blljak. Me poshte ne po ju sjellim disa nga pytjet e bera dhe pergjigjet e Ardianit,shoqeruar dhe me pergjigjet tona se cfare duhet te kishte thene ai ne te vertete lol. Po aman pse bejne si kaq te turpshem xhamen!

Nje vajze e bukur ta ben me sy ne plazh si reagon?
Ardiani- Buzeqeshi,nuk me ka ndodhur kurre ne jete,duke pritur jam ende.
Albaniac - E shikoj nji here,sigurohem qe nuk eshte ndonje nga ishet pastaj po qe e bukur i flas,po qe ndonje e shpifur i them "Ca ke qe shikon mi se na merr ne sysh!"


Nje vajze te kerkon qe ta lyesh me pak krem apo vaj?
Ardiani-Varet nese eshte e lezetshme,nese e di qe nuk don me shume e kisha lyer.
Albaniac-Varet nese eshte e lezetshme e nese ka ndonje mendje te keqe se keshtu vec me e ly ca u be ketu tregu cam.

Nje vajze eshte e zhveshur toples dhe do me be foto me ty?
Ardiani-Po kisha pranuar,por ne bregdetin shqiptar jo se behm "horr" (qesh).
Albaniac: Ku ishte ky plazhi tani se na bere kurioz? Foto? Album do beja!

Kur vajza te thote se do te puthe ne buze?
Ardiani - Kurre,asnje foto nuk e kam bere keshtu.
Albaniac- Gjithmon duke fol per vajza te bukura ok? Se poshte veme ndonje mase mbrojtese po kendej nga goja s'ka paste dhembesh qe te shpeton. Pastaj puthjen ja jap,por per te tjerat s'mbaj pergjegjsi.

Kur nje vajze te thote se do ta kafshosh e ti lesh shenje?
Ardiani- Une ate jo nuk i kisha lene
Albaniac - Si te me thoje qe ta kafshoje? S'kam nevoje me m'thene hic.Po pse si e ben ajo pa u kafshuar lol. Ene e rraf po deshi hahahhahahahaha.

Kur nje vajze ben sikur po mbytet ne det vetem qe ta prekesh ti?
Ardiani- Nese e di se eshte me te vertete nuk kisha qare,nese e kisha kuptuar e kisha shty me shume ne uje hahahahhaha.
Albaniac- S'ka nevoj me u mbyt,vetem te me thoje se i mesoj dhe notin.

Kur nje vajze super seksi te thote ti kendosh me ze te larte nje kenge asaj?
Ardiani-Jo nuk do ta beja!
Albaniac-Normale qe do ja kendoja e me ze shume te larte /oooooo sa bythen e mire/shume mire pe dridh zemer shume mire pe dridh/

Kur nje vajze aty ne plazh ne det,te blen nje akullore dhe ta sjelle?
Ardiani-Po,pse jo?
Albaniac-Akullore? Me ke tallet ajo? Nuk ha akullore une.Ajo ti haj te dyja,une e shoh me kenaqesi.Te treten ja blej vete.

Kur nje vajze e bukur ne plazh te shikon e te shikon dhe afrohet e te thote se je shume i keq?
Ardiani-Shume mire e ke i kisha thene faleminderit shume!
Albaniac- Une do i kisha thene, shiko keto jane muhabete qe nuk behen ne publik hajde shkojme diku dhe e zgjidhim kete problemin tend shume shqetesues.Akullore?
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.