Header Ads

Blerta Gace - Je ti - Shiko Videon


Aurela better watch out! There's another Gace in town! Hahahahahhaa! Nuk munda dot pa e thene ne anglisht kete dhe pse eshte kundra parimeve te mia, por duke qene se lexuesit me te shumte i kemi nga lagjia amerikane besoj se na falet :) Me pelqen kjo video dhe pamja e Blertes eshte super pastaj kercimi ne 2:38 aajjjj! Nje debutim shume i mire i Blertes e jemi te sigurte qe kenga do degjohet kudo neper festa.Nuk di juve,por mua me terheq shume pamja e saj ne kete video.Suksese!


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.