Header Ads

Dy fjale nga Me i madhi ne vend


Ja e mesuam qe paska dhe gazetare te rrjeteve sociale lol. Tani sikur te kishte dhe liber Gjuhe per artistet e rrjeteve sociale shume mire do ish hahahahhahahahahahhahaha. Nejse, Getoari ka te drejte ketu,sepse vitet e fundit lajmet bazohen ne nje foto apo status publikuar diku-dikur duke ju shtuar dhe ndonje mbiemer marramendes e fap ne faqe te pare. Ne anen tjeter artistet e kane ne dore vete.Mjafton mos te publikojne debilliqe e te jene nje hap para gazetareve ne promovimin e aktivitetit te tyre. E veshtire me qene i famshem o ti!


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.