Header Ads

Shpat Kasapi dhe Ton Voka - Hajde sille - Shiko Videon

Shpati ka nxjerre kenge e ne nuk na tha kush?!!! HEEEEEEJ pipell WTF! O lala O lala hajde sille pak me shume ti dridhe  pak si Just Beat it eh?)! Po qe qenka kenge e mire,biles me e mira e Shpatit ne keto vitet e fundit. Nje pyetje keshtu kot...ky ishte mire ne Dancing with the Stars po ketu pse kercen keq? Po merreni nje koreograf se nuk ju harxhon moooooo.Nejse me pelqen kenga mua keshtu qe po e le me kaq.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.