Header Ads

Agroni i "Spartakut" nuk eshte shqiptarTeksa po ndiqja nje episod te serialit te njohur "Spartaku" ne kanalin amerikan Starz vec kur shikoj nje gladiator mik i mire i Spartakut me emrin Agron. UEEEEEE! Thashe me vete, jemi bere dhe ne shqipet ku s'po dalim sa ne nje program ne tjetrin,kur...sec del ne ekran nje Nasir,Nasir...e fillon me perkedhelet me Agronin. Ueeeeee tyt re dreq hahahhahahhahaha! OK, te mos keqkuptohemi, se nuk e kam problem dhe nuk gjykoj por, nga nje milion romak ne serial shkuan e gjeten nje ilir qe te na e nxjerrin gay? O mi mooooo! E qe thoni juve ne vendet e vogla kete punen e krenarise e kemi cik si shume te keqe, e s'me mbushej mendja mua qe Agroni kishte dashnor Nasirin, dicka nuk shkonte. Pas disa kerkimesh, i provova vetes qe kisha te drejte! Agroni nuk ishte ilir fare me! Cfare mashtrimi! Hahahahhahahahha! Qi thoni juve, ne faqen e Spartakut sqarohej qe dhe pse emri Agron eshte emer ILIR, ne te vertete Agroni eshte me origjine gjermane. Tani qe e mora vesh qe nuk ishte ilir me vinte inat mua. Vit per vit nga nje spartak e s'doli nje ilir aty, po na i zbriten robt nga Gjermania e po i nxjerrin ne serial, e ne qe e kemi Italine se dere oborri, ne asnje personazh? Po kshu o kur bejne histori amerikanet, Agron gjermanie thote...eh punto nero punto nero.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.