Header Ads

Dafina Zeqiri viziton Nju Jorkun


Dafina Zeqiri gjendet ne Nju Jork keto dite ku ka darkuar dhe me fotografin Fadil Berisha (shiko foton). Ne nuk e dime se me c'rast, ndoshta dhe per pushime, por kengetarja e kishte paralajmeruar kete vizite qe ne muajin gusht.Duke qene se heren e fundit qe erdhi ne Amerike ajo u kthye ne shtepi me nje videoklip, le te shpresojme qe e njejta gje do te ndodh dhe kete here...se me nje sesion fotografik nga Fadili e sigurt qe e merr me vete.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.