Header Ads

Dhurata e Emines per ditelindje - BENTLEY haterrrzzzz


Ca te urojne me kartoline,ca me mesazhe,ca me torte, e ca s'ta mbajne mend fare, por nese ti je Emina Cunmulaj...ta urojne ditelindjen me Bentley! I dashuri i modeles se njohur e ka surprizuar ate javen qe shkoi me nje fringo te re, e Emina e ka postuar nje foto ne Twitter, ku per here te pare mund te them se veshtrimi na shkoi pak pjerrtazi dhe nuk na u perqendrua tek bukuroshja shqiptare. Hey haterrrzzzz! Ja kshu fotosh ditelindjesh postohen ne Facebook e jo ashtu me buze te fryra e nje shishe birre tu bo sikur u knoqet qejfit lol.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.