Header Ads

Dj Alger T -Haide - Shiko Videon

Kenge e lezetshme, po do kishim preferuar sikur ajo vajza ne fund te kercente gjate gjithe kohes e nuk do na ishte merzit,ose te pakten ti kishte thene cunave te lagjes me u rrujt se na tremben.Na pelqen cokollata ene vap ai njevetullshi lol apo me pelqen si tundesh mama e xhaja hopa hahahhahaha OK se bej shaka, dhe videoja dhe kenga me pelqejne.No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.