Header Ads

Festina Mejzini dhe KAS - Feel Better -Degjo kengen

Festina e X Factor ka publikuar kengen e pare qe prej spektaklit,nje bashkepunim me rreperin KAS.Kenga eshte e lezetshme,kombinim i bukur,nuk eshte ndonje gje e jashtezakonshme dhe e degjuar si ritem e si melodi,por nje fillim i mbare.Nje remix do ishte perfekt. Suksese Festina dhe KAS te dy te talentuar e padyshim qe do i shohim me shpesh ne te ardhmen. 2 comments:

  1. Festina shume bukur suksese, jam e bindur se do behet nje hit

    ReplyDelete
  2. Festine te Uroje shume suksese nga Amerika dhe shpresoje ne suksesin tend

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.