Header Ads

Linda Halimi - I Just Wanna - Shiko Videon

Une nuk mund ta kuptoj,perse nje person me nje vokal perfekt per pop,rrok,balade dhe r'n'b shkon dhe ben kenge te tilla. Te mos flas per videon pastaj qe duket sikur jane mbledh cunat harram te lagjes dhe po kercejne kot ma si koti.Nxjerr njera gjoksin aty dhe kjo duhej te ishte risija? Nuk eshte risi eshte budadallek or ti! Kur tund vithet ajo me fustan jeshil njehere, vec per .... nuk ta bon hahhahahahahaha. LINDA!!! Boll me keto idiotlliqe,boll me statuse qesharake ne Facebook, ulu dhe be kenge qe te pershtaten si "Ndihme", "Kur nje dite kthehesh ti","Me jep dashuri","Don't Ever Leave Me". Te kisha une zerin e kesaj as me shkonte ne mendje me kendu You Wanna You wanna... hey Zot! Ju beni krahasimin e me thoni ne s'kam te drejte.


3 comments:

  1. Kjo e paska zerin yll. Fatkeqesisht tregu muzikor kerkon extremin dhe lakuriqesia shitet. Megjithate kjo paska me te vertete ze te vecante...

    ReplyDelete
  2. KE DREJT! KATASTROF!

    ReplyDelete
  3. wwwooooowwww mu duke sikur po kendonte lil kim lol e madhe kjo linda

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.