Header Ads

Perse eshte merzitur Ledri?


Ju e dini qe ne e kemi shume merak gjendjen shpirterore te artisteve tane,ndaj kur Ledri postoi kete foto ne Twitter (po po eshte gjalleee!) na u thye zemra dhe nuk mund te rrinim dot pa e bere kete pyetje! Ciladoqofte arsyeja, ne mund te themi se vendi me i mire per te sheruar problemet e zemres eshte Nju Jorku, ndaj hajde Ledri hajde sherohu ketej nga lagjia jone.Ne per vete njohim shume njerez qe kane mbetur te kenaqur nga rezultatet,biles dhe artista! :P Nderkohe te pershendesim:

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.