Header Ads

Rona Nishliu ne Nju Jork per festen e KKSHA
Keshilli Kombetar Shqiptaro-Amerikan, feston 100 vjetorin e pavarsise se Shqiperise kete jave me nje event i cili do te mbahet me 21 shtator ne Manhatan ku jane te ftuar figura te njohura politike-shoqerore nga mbare viset shqiptare. Ne kemi mesuar se kengetarja Rona Nishliu gjendet ne Nju Jork dhe do te interpretoj ne kete event per te pranishmit. Nese ju do kishit deshire te merrnit pjese,ne mos per politiken, per Ronen...jeni me vonese pasi vendet dhe ftesat jane shperndare me kohe. S'ka gje se do ju sjellim ne foto :P

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.