Header Ads

Tuna vs Pamela Anderson - Kush shet patate me mire?

Besoj se e keni pare reklamen e re te patatinave Patos me Tunen, por a e keni pare dhe reklamen e Patos me Pamela Anderson? Ja shikojini te dyja me poshte dhe ju vendosni kush i shet me mire, ne themi Tuna.
Ps. fiksim kur thote Tuna cipsat hahhahaa duket sikur thote "Keto jane cicat me te mira qe kam provuar ndonjehere". lol 
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.