Header Ads

Action Bronson se shpejti publikon - The Symbol


Rreperi me origjine shqiptare Action Bronson eshte duke xhiruar  videoklipin e kenges se tij me te re "The Symbol" e cila pritet te publikohet se shpejti dhe sipas rreperit do te jete nje nder videot me te mira te realizuara ndonjehere. Duke shpresuar qe kjo te ndodhe, ne po ju sjellim nje foto te rreperit e cila nuk jemi shume te sigurte,por mund te jete marre nga xhirimet e videos.Sinqerisht Action Bronson eshte fantastik e me shkrin gazit me postimet e tij. E kam vendosur kete vit do shkoj ne festen e Hallouinit i veshur si ai lol.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.