Header Ads

Bleona Qereti se shpejti publikon videon "Pass Out" - Degjoje ketu

Bleona Qereti ka treguar se eshte momentalisht duke perfunduar  montazhin e videoklipt te kenges "Pass Out". Pas turneut mbareshqiptar,kengetarja me ne fund pas disa vitesh do ti kthehet dhe ekraneve me nje videoklip te ri muzikor aq te shumpritur.Me poshte keni mundesine te degjoni "Pass Out" e cila eshte nje miksim ritmesh midis Kesha dhe Rihanna.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.