Header Ads

Dhe Valdrin Sahiti arrin formen perfekte, tani na dergoni pak formulen!


Vallaj nuk e di se cfare formule diete po ndjekin ne Kosove, por di te them qe funksionon ne menyre perfekte dhe keta bejne mire ta ndajne me popullin lol. Pas Rona Nishliut dhe Linda Halimit, nje tjeter personazh i njohur, stilisti Valdrin Sahiti (i njohur ne Kosove per fustanet perrallore te ballove veshur nga Leonora,Tuna,Genta,Liberta etj) ka humbur shume kile dhe ka arritur nje forme te shkelqyer fizike.Me e bukura dhe me e rendesishmja eshte qe te gjithe pervecse kane humbur shume peshe,kane arritur qe dhe me kalimin e kohes te ruajne linjat gje qe eshte vertet e veshtire. Per Zotin, me e marr vesh Oprah per keta i bleu menjehere! Ne foton e meposhtme Valdrini eshte i veshur me kostum blu ku ka pozuar me miqte e tij te Klan Kosova Tv.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.