Header Ads

Klajdi Haruni - Lozonjare - Degjoje ketu

"Lozonjare" titullohet kenga e re e Klajdi Harunit te cilen mund ta degjoni dhe kendoni ne videon e meposhtme.Kenga eshte e lezetshme dhe me pelqen fakti qe Klajdi ka gjetur nje ritem te vetin ne muzike e po vazhdon suksesshem te gjej vendin e tij ne skenen shqiptare ku se fundmi zor se e ndan kripen nga sheqeri. Gjithashtu, ndoshta me duket mua por zeri i tij shpesh here i ngjason shume zerit te Florit.No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.