Header Ads

Lola Luma do t'ju shpetoj jeten! - Shikoni fotot hot


Aktorja/Modelja Lola Luma kete vere jo vetem vizitoi Shqiperine, por dhe shfrytezoi rastin per te shijuar dhe fotografuar disa momente magjike ne bregdetin shqiptar.Keto fotografi te realizuara nga Renuar Locaj me Lolen si ruajtese-deti na bejne te shkojme e te mbytemi tere qejf hahahahaha.Shume shume hot! Shijojini!No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.