Header Ads

Premiera e "Dear Albania" ne Tirane - Foto

Festuesit me te medhenj te kryeqytetit nuk i munguan premieres se dokumentarit "Dear Albania" ne Tirane. Eliza Dushku shoqeruar nga i fejuari i saj Rick Fox,vellai Nate, miku Blerim Destani dhe fotografi Fadil Berisha, ishin qendra e mbremjes ku te gjithe te veshur shik, ndoqen dokumentarin e prodhuar nga Eliza i cili u prit shume mire nga te pranishmit.Me poshte po ju sjellim foto nga tapeti i kuq dhe festa e kesaj premiere. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.