Header Ads

Rineta Maliqi - Me pelqen - Shiko videon


Me ne fund nje adoleshente shqiptare, qe ben nje kenge qe i pershtatet moshes se saj me ritme PERFEKTE POP!Na kane lodhur keto ekstravagancat palidhje dhe Rineta Maliqi ka gjetur momentin e duhur per te sjelle "Me pelqen". Kjo kenge eshte 100% identike me llojin e kengeve pop qe destinohen te jene hit ne radiot amerikane. Suksese Rineta.No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.