Header Ads

Rreperi shqiptar Action Bronson per revisten GQ

Duket se revista GQ paska qene nje ogur i mire per te gjithe shqiptaret. Kete vit ne faqet e saj jane shfaqur modeli Ledio Mehmeti,modelja Angela Martini,kengetarja Rita Ora e se fundmi dhe rreperi Action Bronson.Dhe une kur te behem i famshem ketu do dal mos e diskuto! No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.