Header Ads

Cfare nuk shkon me kete foto?


Ne Shqiperi te flasin me fjale te medhaja, ta mbulojne djelli me shoshka Gucci, ta verbojne erresiren me drita te jashtme,por sado qe mundohen prape,kafshate qe nuk kaperdihet eshte mor' vella mjerimi dhe...nje titull si ky ne foton e mesiperme te tregon qarte se cili eshte realiteti i vertete ne vend. "E vertet fustani im eshte Valentino" eshte shpjeguar prezantuesja e Kenges Magjike, nderkohe qe eshte vendosur dhe ne kopertinen e "Celebrity". Kam nevoje te shkruaj me teper?

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.