Header Ads

Elvana Gjata se shpejti publikon "Beso"


Kur ne kishim menduar se Elvana i kishte dhene fund projekteve per kete vit, ashtu papritur, kengetarja publikoi sot kopertinen e kenges se re "Beso..." per te cilen eshte duke xhiruar dhe nje videoklip. Surprize e kendshme kjo, por na beri dhe disi kurioze, pasi ne foto sic e shihni Elvana shfaqet e mbuluar me perce, cka....hmmmm pak konfuz. Ndoshta ndonje kenge me ritme orientale? Gjithsesi, shpresojme qe ta publikoje ne kohe per rradhitjen tone vjetore te kengeve me te mira te 2012, sepse nje gje e kemi te sigurte, ajo nuk gabon,

1 comment:

  1. elvana esht me e miraa ajo do bej hit edhe kte vit :))))))))))))))

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.