Header Ads

Frederik Ndoci producent i Lek Plepit - Shiko Videon

Ah Lek Plepi ja ke arrit dites, je tu bashkepunu me yjet me te shquara te muzikes shqiptare si Frederik Ndoci! O bo i nalt dreqi, nuk merret me me amator. Frederiku nderkohe, duket se paska vendosur te merret me kultivimin e talenteve te reja, e ja paska fillu nga Leka. Ke dhe emer fisnik or te mart e mira! Si do kalonte 100 vjetori pa e be nje kenge edhe Leka. "Plot nje shekull pavarsi" eshte me muzik dhe tekst te Lek Plepit, por producent i kenges eshte Frederik Ndoci. Ik vrit veten ti tashti.


1 comment:

  1. Pash neren, u paska ftof n´tajare edhe Frederik Ndoci me gjithe Lek Plepin. Ku ma ka gjet ate grun me ate fustanin e zi, amon paj Zotin........
    Shume e shpifur si femer.

    Elbino, te pershendes Melina ;)

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.