Header Ads

GHETTO GEASY (zzap&chriss) - N'Prishtinë -Shiko Videon


Po me pelqen kjo kenga mua, me shume e degjoj me shume e pelqej.Me pelqen dhe Getoari  i ri, stili i ri, perzjerja e shume ritmeve, por qe perfundojne ne nje miksim te kendshem. Najzzzz!Keshtu vazhdoni!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.