Header Ads

Niko Pepaj do interpretoj ne serialin "Bunheads" te ABC Family


Modeli dhe aktori shqiptar Niko Pepaj se shpejti do te shfaqet ne ekranin e kanalit televiziv ABC Family ne Amerike, pasi ka siguruar nje rol ne serialin "Bunheads" i cili transmetohet ne kete stacion. Seriali tregon per nje kercimtare nga Las Vegasi e cila pasi martohet perfundon si mesuese ne shkollen e baletit te vjerres se saj.Seria e pare ne te cilen debuton Niko do te transmetohet ne 14 janar te 2013. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.