Header Ads

Shakira nuk vjen ne ShqiperiMe vjen keq qe t'jua prish qejfin, por duket se fjalet rreth ardhjes se Shakires per koncert ne Shqiperi jane boshe pasi kengetarja ka publikuar listen e koncerteve te fundvitit dhe ne keto data eshte e zene me koncerte te tjera ne Europe. Patjeter qe do vini re se 28 eshte bosh, por gjithashtu vini re se pas cdo dy koncertesh ajo merr nje dit pushimi se nuk eshte jashtokesore.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.