Header Ads

Sonique mban koncert ne Vlore per 28 Nentorin


E mbani mend kengetaren e suksesshme te fillimit te viteve 2000, Sonique? Ajo eshte e ftuar ne Shqiperi me rastin e festimeve te 100 vjetorit te pavarsise dhe do te kendoje ne Vlore perkrah emrave te njohur te muzikes shqiptare si Aurela Gace, Elita 5, Troja,Gerta Heta etj. Ardhja e saj eshte e konfirmuar dhe ne faqen zyrtare te kengetares, ndaj mos mungoni sepse ka muzike te bukur. Jo se ka lidhje me pavarsine, por per qej mi moooo.No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.