Header Ads

Etnon po punojne per albumin e ri


Genc Prelvukaj i Etnon, ka bere te ditur per "Reporterin" se ne muajt e veres do te publikojne albumin e tyre te tete. Djemte jane ende ne fazen ideuese, por tregojne se planifikojne disa bashkepunime me emra te njohur te mmuzikes ne kete album si dhe disa videoklipe promovuese. Ne te njejten kohe Genci ka treguar se po punon per te lancuar karrieren e dy talenteve te rinj - Lea Metolli dhe Blasta.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.