Header Ads

Fillon Top Fest - Te preferuarit e javes

Ka filluar java e pare e TopFest dhe prezantimet e deritanishme kane qene ne pergjithsi ok. Ka nje problem me TopFestin. Ne nuk po i futemi investigimeve, por shume prej melodive te kengeve duken te degjuara ose jane aq shume te frymezuara nga artiste e kenge te caktuara saqe nuk tingellojne origjinale. Te vjen keq, sepse disa prej konkurenteve duken te talentuar. Atehere, ja dhe tre kenget qe na lane me teper mbresa


 No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.