Header Ads

Flori publikon videokengen "Pa jete"


Flori ka suprizuar fansat e tij me nje videokenge te re "Pa jete" e cila brenda nje dite ka marre mbi 185.000 klikime, keshtu qe eshte e kote te flasesh per suksesin e saj sepse shifrat flasin vete. Pavarsisht se titulli i kenges eshte "Pa jete", vete kenga eshte plote jete dhe mua me pelqen, megjithse do kisha shume shume deshire te degjoja nje version akustik te sajin i cili mendoj se do dilte super. E kush e kishte menduar se Flori aktronte kaq mire eh? Najzzzz!No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.