Header Ads

Genta Ismajli - E kam provuar - Shiko videon ketu


Kete kenge e kam shume qejf. Persa i perket videos, Genta duket shume yll, videoja eshte e thjeshte, por gjithsesi me pelqen puna e bere me nuancat gri, sepia dhe blu.Ajo pjesa kur zbret nga kodra vec duhej te ish eliminuar, se nuk di po s'duket mire. Gjithsesi videoja mua me duket ok.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.