Header Ads

Genta Ismajli neser publikon videoklipin e "E kam provuar"

Mos harroni neser me 23 shkurt te shikoni premieren e videoklipit me te ri te Genta Ismajlit - E kam Provuar - te cilin do e publikojme dhe ketu ne Albaniac.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.