Header Ads

Kristine Elezaj imazhi i nje linje kozmetike


Kengetarja me origjine shqiptare Kristine Elezaj ka bere te ditur se keto dite po realizon nje sesion fotografik per nje linje kozmetike ku ajo do te jete dhe imazhi i kesaj kompanie.Ajo ka postuar kete foto ne Twitter, por nuk ka dhene detaje te tjera. Duket se gjithcka po shkon persembari per Elezaj ne 2013. Kenga e saj "Monster" eshte pritur me sukses, nderkohe qe pritet te publikoje dhe kenge te tjera ne mars.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.