Header Ads

Noizy Sex Factor - Programi i ri televiziv


Pasi lexuam intervisten e Noizy dhene "Bluetooth" ne te cilen ai tregonte se kish bere seks me Tunen, Adelina Tahirin e Adelina Berishen, na lindi ideja per nje program te ri i cili le te quhet Noizy Sex Factor.
Ne kete program vijne te gjitha kengetaret e talentuara, por nuk kendojne. Ato vetem do bejne seks me Noizy dhe pastaj kush ben seks me mire me votat e bazuara nga publiku do perzgjidhet fituese. Po, po! Votat i jep publiku, se Noizy ketej thote ka bere seks me keto te treja, e andej nga Paloma kish thene se eshte vetem per Shen Valentinin se nuk ka kohe per femra. A player, player!!! Hajd do e marri ndonje kanal televiziv kete idene se po ashtu e ebjme ne PornTube ne! lol

1 comment:

  1. Hahahahaha te rafte e mira ty ku te shkon mendja.

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.