Header Ads

Nuk ishte Aferdita?


Une nuk arrij ta kuptoj nje here perse po behet nje ceshtje kaq e madhe kjo e fotos se Aferdites me Leonardo DiCaprio, thua ka dale ne foto me Michael Jackson (qe per ata qe nuk e dine ka vdek). Foto o njeri ka bere me nje aktor.Nuk eshte e para shqiptare nuk eshte as e fundit. As s'ka dale duke u puth as s'ka dale duke flirtuar, thjeshte foto. Ja qenka Leonardo pa kanatjere, po eshte Majami, trecereku i qytetit me breke e me/pa kanatjere rrine. Po te kishte qene ne France, do kishte dale dhe ndonje femer pa gje fare ngjitur, se francuskat ashtu dalin.Ja pyesni Edin po nuk ju besohet! Vazhdojne gazetat thone ishte Margot Robbie. Po si te kete qene Margot Robbie, kur ajo eshte 168cm e gjate, ndersa Leonardo DiCaprio eshte 183cm. Shikoni foton. A ju duket gje ajo vajza 15 centimetra me e shkurter ? A e keni idene sa jane 15 centimetra? Ja merre gishtin dhe beje vizen ne ekran se çfare t'ju them, se as kaq nuk mendojne dot njerzit. E dini pse jane te gjate njesoj? Pasi, porsi Leonardo dhe Aferdita eshte 183cm e gjate! Tani ju jeni te lire te besoni cfare te doni, vec mos me thoni ishte Margot, sepse sapo jua sqarova. Kete e bera, thjesht per te treguar sesa te papergjegjshem jane kur shkruajne, e sa smirzinj. S'guxon ti dali emri nje shqiptareje diku se si shtriga te keqija behen te gjithe. Keshtu folen per Riten ne fillim, keshtu per Bleonen, keshtu per Angela Martinin...O SHQIPEEE! Se jeta juaj jua shpif, s'keni mevoj te hidhni balte mbi jeten e te tjereve.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.