Header Ads

Rita Ora nominohet dy here ne British Awards 2013


British Awards (Brits) kane shpallur nominuesit dhe Rita Ora eshte kandidate ne dy kategori "Kenga me e mire britanike" dhe "Zbulimi (muzikor) me i mire britanik". Ju gjithashtu keni mundesine ta ndihmoni Riten duke votuar online --> KLIKO KETU  Cfare prisni pra? Shkoni!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.