Header Ads

Rob Kardashian e ze haka e Rites


Ne e dime qe Rita thote nuk ishin asnjehere bashke, por tani...nuk ka perse ti vij turp lol megjithse pas atyre qe beri ky, une dhe emrin ja kisha mohuar lere me marrdhenien lol. Qe thoni ju, Rob Kardashian i ka thene lamtumire fizikut te tij perfekt dhe qe pas asaj ngjarjes ne Twitter ku shau Riten, por qe nuk e kishte fjalen per Riten loooooooooooooooooool ka shtuar mbi 20 kilograme duke shnderruar komplet pamjen e tij! Jo po ta dije bota mbare, qe nuk merresh dot me shqiptare! Se po te zune hakat tona, diete me humb peshe nuk ben nona! Hahahahahaha! Ok, ok se po me vjen gjynah. E paska dash me termend i shkreti booooo imagjino cfare stresi duhet te kesh qe te behesh kaq i shendoshe brenda nje kohe kaq te shkurter.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.