Header Ads

Rozana Radi dhe Dani - Nuk mund te jemi


Rozana Radi dhe Ramadan Krasniqi (Dani) bashkepunojne serisht dhe sjellin se shpejti videokengen "Nuk mund te jemi". Kjo eshte reklama e kesaj videoje qe pritet te publikohet kete muaj.

1 comment:

  1. Bravo Dani.Vertete je i papare.Je alfa dhe omega e kenges shqipe.

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.