Header Ads

Videoklipi i "Identitet" premiere me 5 mars - Eurovision

Pas versionit perfundimtar te kenges "Identitet" te cilin Adrian Lulgjuraj dhe Bledar Sejko regjistruan ne Malmo te Suedise, me daten pese mars do te publikohet dhe videoklipi i kenges, puna per te cilin eshte ne perfundim e siper.Nderkohe, djemte jane duke perfunduar dhe performancen skenike, e cila kerkohet paraprakisht nga organizatoret per te vene re detajet e per te krijuar me pas elemenetet e duhur skenik per netet finale te Eurovision. Sava Lena gazetare prane RTVSH ka treguar per Albaniac se ne datat 12-13 mars, nje grup nga stafi organizator suedez do vizitoje disa qytete te vendit tone, per te realizuar dhe kartolinen pershendetse te Shqiperise, e cila do te shfaqet gjate prezantimit te Adrianit dhe Bledarit ne skene.Kjo eshte hera e pare qe Shqiperia perfaqsohet ne Eurovision me nje kenge hard rrok duke ju larguar vijes se deritanishme pop-folk dhe balade. Mos harroni te na vizitoni serisht, pasi dhe ne patjeter qe do shfaqim premieren e videoklipit ketu ne faqen tone.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.