Header Ads

BES KALLAKU FT FATMIRA BRECANI - QEFI QEF ( MODERN VERSION )


Hahahahahaha Te Ka Lali Xhan kjo nuk osht...se osht ma nalt ma nalt lmao
Jo per gje por eshte dhe MOERRRN VERSION, imagjino versioni katnar si do jete hahahhaha
Krrce mer dreq.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.